Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 799 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²

Osek nad Bečvou, okres Přerov

4 490 000 Kč

3 999 000 Kč

31 992 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 524 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²

Hostín u Vojkovic, okres Mělník

14 500 000 Kč

13 000 000 Kč

65 000 Kč/m2

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

9. května, Roudnice nad Labem

25 900 000 Kč

23 500 000 Kč

85 455 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Otrokovice, okres Zlín

11 150 000 Kč

9 750 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²

Jabloňová, Valeč

4 150 000 Kč

3 590 000 Kč

22 438 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hlavní, Šakvice

3 300 000 Kč

16 500 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Jenečská 21, Úhonice

29 950 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Bukovanského 1354/15, Ostrava - Slezská Ostrava

16 000 000 Kč

13 900 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Zdíkov 189, Zdíkov

4 990 000 Kč

4 470 000 Kč

49 667 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Býčkovice 47, Býčkovice

12 500 000 Kč

11 500 000 Kč

57 500 Kč/m2

1...727374...180

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 524 domů