Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 803 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²

Černouček 129, Černouček

12 490 000 Kč

96 077 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 549 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Skořice 111, Skořice

3 490 000 Kč

21 152 Kč/m2

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Horní Lhota, okres Zlín

10 550 000 Kč

148 592 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Maroldova 93/2, Bystrovany

7 290 000 Kč

45 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Pavlíkov 46, Třemešné

3 990 000 Kč

56 197 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Račice, okres Třebíč

3 500 000 Kč

28 689 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Chebská 273/93, Karlovy Vary - Dvory

9 990 000 Kč

43 816 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 689 m²

Třebutičky 10, Polepy

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prostřední 190, Lety

15 750 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 2893 m²Prodej domu 120 m², pozemek 2893 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2893 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2893 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 2893 m²

Hůrka 95, Jeseník nad Odrou

4 200 000 Kč

35 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
1...909192...181

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 549 domů