Kontakt

Domy na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

1 802 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²

Křižínkov 60, Křižínkov

3 750 000 Kč

14 764 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 550 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

7 900 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

8 550 000 Kč

142 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²

Svojetín 14, Svojetín

4 990 000 Kč

27 268 Kč/m2

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Pod Viničkou, Lety

21 950 000 Kč

134 663 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Terasy V 1202, Unhošť

19 900 000 Kč

125 949 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²

Myslkovice 136, Myslkovice

6 500 000 Kč

36 111 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Přistoupim, okres Kolín

10 600 000 Kč

72 109 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²

Lažánky 79, Blansko

7 990 000 Kč

69 478 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Jubilejní, Brno

11 500 000 Kč

83 942 Kč/m2

1...919293...181

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 550 domů