Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 435 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²

Nový Hrozenkov, okres Vsetín

8 750 000 Kč

7 980 000 Kč

36 273 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 825 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 910 m²

Nový Hrozenkov, okres Vsetín

6 880 000 Kč

6 118 000 Kč

37 534 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Luční 679/6, Soběslav III

6 400 000 Kč

5 740 000 Kč

29 896 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²

Chocerady, okres Benešov

7 233 960 Kč

6 185 000 Kč

51 542 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Stříbrná Skalice, okres Praha-východ

14 000 000 Kč

12 850 000 Kč

58 409 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²

1. máje, Kroměříž

9 900 000 Kč

9 000 000 Kč

88 235 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²

Českých lesů 504, Strakonice II

6 750 000 Kč

6 250 000 Kč

54 825 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 456 m²Prodej domu 280 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 456 m²

Bartuškova, Třebíč

9 273 000 Kč

6 899 000 Kč

24 639 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²

Hostín u Vojkovic, okres Mělník

14 500 000 Kč

11 800 000 Kč

59 000 Kč/m2

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

9. května, Roudnice nad Labem

25 900 000 Kč

23 500 000 Kč

85 455 Kč/m2

1...575859...144

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 825 domů