Kontakt

Domy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

1 434 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Otrokovice, okres Zlín

11 150 000 Kč

9 750 000 Kč

37 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 830 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Jenečská 21, Úhonice

29 950 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Bukovanského 1354/15, Ostrava - Slezská Ostrava

16 000 000 Kč

13 900 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Býčkovice 47, Býčkovice

12 500 000 Kč

11 500 000 Kč

57 500 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Býčkovice, okres Litoměřice

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

59 000 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

17 000 000 Kč

13 300 000 Kč

115 652 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Čenkov, okres Příbram

11 150 000 Kč

7 800 000 Kč

35 135 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²

Lužnice 25, Lužnice

12 500 000 Kč

11 500 000 Kč

63 889 Kč/m2

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Medlovice 135, Medlovice

13 999 900 Kč

11 900 000 Kč

51 965 Kč/m2

1...585960...144

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 830 domů