Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 026 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²

Železná Ruda, okres Klatovy

12 990 000 Kč

10 499 000 Kč

62 494 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 174 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²

Sluneční, Jihlava

9 400 000 Kč

8 590 000 Kč

57 267 Kč/m2

Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²

Dolní, Dobšice

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

32 455 Kč/m2

Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²

Štětí, okres Litoměřice

9 900 000 Kč

9 400 000 Kč

34 182 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Kostelíček 780/21, Brno - Líšeň

14 900 000 Kč

14 100 000 Kč

76 630 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Ludvíka Svobody, Vrchlabí

16 990 000 Kč

119 648 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Pec pod Sněžkou 133, Pec pod Sněžkou

60 000 000 Kč

50 000 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²

Radkyně 27, Nová Paka

7 500 000 Kč

7 400 000 Kč

49 333 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 950 m²

Neratovická 298, Kojetice

19 500 000 Kč

17 990 000 Kč

89 950 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Pustiměř 16, Pustiměř

11 000 000 Kč

10 400 000 Kč

34 667 Kč/m2

1...353637...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 174 domů