Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 024 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Ivaň 212, Ivaň

11 900 000 Kč

37 304 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 173 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Žeravice 53, Žeravice

9 530 000 Kč

9 330 000 Kč

34 556 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Králův Dvůr, okres Beroun

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Svatá 233, Svatá

11 990 000 Kč

11 550 000 Kč

79 110 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²

V Podlesí, Chrást

9 695 000 Kč

9 495 000 Kč

115 793 Kč/m2

Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²
Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²
Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²

Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²

Na Skokanu, Peruc

16 000 000 Kč

46 512 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²

Hlavní, Přerov

9 500 000 Kč

8 490 000 Kč

42 450 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1899 m²

Cítov 123, Běstvina

8 500 000 Kč

7 900 000 Kč

19 750 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²

Mastník, okres Třebíč

11 500 000 Kč

10 000 000 Kč

82 645 Kč/m2

Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²

Špindlerova třída, Roudnice nad Labem

14 000 000 Kč

24 823 Kč/m2

1...363738...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 173 domů