Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 037 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Bukovanského 1354/15, Ostrava - Slezská Ostrava

16 000 000 Kč

13 900 000 Kč

44 839 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 206 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Býčkovice 47, Býčkovice

12 500 000 Kč

11 500 000 Kč

57 500 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

17 000 000 Kč

13 300 000 Kč

115 652 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Čenkov, okres Příbram

11 150 000 Kč

7 800 000 Kč

35 135 Kč/m2

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Medlovice 135, Medlovice

13 999 900 Kč

11 900 000 Kč

51 965 Kč/m2

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Žďárská, Dolní Chabry, Praha

36 600 000 Kč

35 985 000 Kč

98 320 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice 1, Nenkovice

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1986 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1986 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1986 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1986 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1986 m²

Osvobození, Velké Losiny

14 830 000 Kč

8 450 000 Kč

42 250 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Mělnická 106, Mělnické Vtelno

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

71 946 Kč/m2

1...414243...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 206 domů