Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 036 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 237 m²Prodej domu 237 m²
Prodej domu 237 m²
Prodej domu 237 m²

Prodej domu 237 m²

184, Český Šternberk

13 990 000 Kč

12 990 000 Kč

54 810 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 206 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Tylova 840, Pelhřimov

29 900 000 Kč

19 980 000 Kč

36 130 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 791 m²

Nový Hrozenkov, okres Vsetín

8 750 000 Kč

7 980 000 Kč

36 273 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Stříbrná Skalice, okres Praha-východ

14 000 000 Kč

12 850 000 Kč

58 409 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 133 m²

1. máje, Kroměříž

9 900 000 Kč

9 000 000 Kč

88 235 Kč/m2

Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²

Na stráni 63, Horšovský Týn - Velké Předměstí

10 790 000 Kč

8 990 000 Kč

26 287 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²

Hostín u Vojkovic, okres Mělník

14 500 000 Kč

13 000 000 Kč

65 000 Kč/m2

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

9. května, Roudnice nad Labem

25 900 000 Kč

23 500 000 Kč

85 455 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Otrokovice, okres Zlín

11 150 000 Kč

9 750 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Jenečská 21, Úhonice

29 950 000 Kč

59 900 Kč/m2

1...404142...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 206 domů