Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 033 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1481 m²

Kounice 73, Kounice

8 690 000 Kč

62 071 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 184 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Černá u Bohdanče, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Bohutín, okres Příbram

12 990 000 Kč

50 349 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 3530 m²

Kovanice 27, Kovanice

8 690 000 Kč

72 417 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

9 450 000 Kč

64 726 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²

Dukelská, Žatec

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²

Jeseninova 543/32, Ústí nad Labem - Střekov

8 990 000 Kč

68 106 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Zvoncová, Roztoky, Roztoky

21 840 000 Kč

124 800 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²

Týnec nad Sázavou, okres Benešov

11 690 000 Kč

49 957 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
1...535455...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 184 domů