Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 035 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Libeř 169, Libeř

9 900 000 Kč

101 020 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 196 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 2195 m²

Nad Točnou, Zubří

12 490 000 Kč

86 736 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²

Nová Ves, okres Liberec

10 700 000 Kč

86 992 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²

Rokycanova 970/5, Tábor

7 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Pasohlávky 30, Pasohlávky

7 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²

U Rybníčku 216, Roudné

11 790 000 Kč

119 091 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 1072 m²

U Cihelny 289, Dolní Bukovsko

7 890 000 Kč

46 140 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²

Zámecká ev. č. 141, Mnichovice - Božkov

7 900 000 Kč

71 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 693 m²

Mírová 50/95, Praha - Kolovraty

16 600 000 Kč

119 424 Kč/m2

Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²
Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²
Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²

Prodej vily 208 m², pozemek 3304 m²

Hamry 190, Hluboká nad Vltavou

8 490 000 Kč

40 817 Kč/m2

1...525354...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 196 domů