Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 037 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 454 m², pozemek 164 m²

Kostelec nad Labem, okres Mělník

8 900 000 Kč

19 604 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 207 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Dobročovická, Praha

21 500 000 Kč

113 158 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Slušovice, okres Zlín

8 888 000 Kč

103 349 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Nerudova 480/13, Říčany

17 900 000 Kč

107 831 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²

Trpnouze 14, Hranice

7 900 000 Kč

60 769 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²

Lesní 904, Nové Strašecí

8 990 000 Kč

44 950 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²

Svobodova 423/23, Karlovy Vary - Stará Role

9 030 000 Kč

90 300 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Dukelská, Beroun-Město

17 499 000 Kč

31 932 Kč/m2

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Višňová 19, Višňová

15 550 000 Kč

44 429 Kč/m2

Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²

Čajkovského 2510/70, Ústí nad Labem-centrum

9 990 000 Kč

38 872 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...585960...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 207 domů