Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 037 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Jevišovka 237, Jevišovka

7 990 000 Kč

32 218 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 207 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Za Dvorem 520, Horoměřice

19 890 000 Kč

76 500 Kč/m2

Prodej domu 238 m²Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²

Prodej domu 238 m²

Borošínská, Brušperk

11 290 000 Kč

47 437 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

V průhonu, Lety

20 990 000 Kč

205 784 Kč/m2

Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²

Lipník, okres Třebíč

7 500 000 Kč

37 313 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Bubovická, Bubovice

17 000 000 Kč

73 913 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Zahradní, Senice na Hané

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²

Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²

Na Stráni, Kamenice

26 950 000 Kč

87 500 Kč/m2

Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²

Jiráskova 402, Jaroměř - Pražské Předměstí

9 900 000 Kč

38 224 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Na Rybízárně 597/5, Brno - Ivanovice

24 900 000 Kč

116 901 Kč/m2

1...596061...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 207 domů