Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 017 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Luční, Mariánské Radčice

16 900 000 Kč

42 250 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 121 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 333 m²

Dolní Studénky 38, Dolní Studénky

7 480 000 Kč

57 099 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Školská 957, Líbeznice

25 900 000 Kč

139 247 Kč/m2

Prodej domu 308 m²Prodej domu 308 m²
Prodej domu 308 m²
Prodej domu 308 m²

Prodej domu 308 m²

K motelu, Praha

24 800 000 Kč

80 519 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

13 990 000 Kč

37 811 Kč/m2

Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²

Družstevní 652, Sezemice

9 900 000 Kč

71 223 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej domu 102 m², pozemek 200 m²Prodej domu 102 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 200 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 200 m²

Na Výsluní, Králův Dvůr - Levín

9 999 000 Kč

9 690 000 Kč

95 000 Kč/m2

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Klášterní, Hejnice

9 750 000 Kč

14 130 Kč/m2

Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 496 m²

Terezy Novákové, Pardubice

7 995 000 Kč

67 754 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Vlasatice 131, Vlasatice

10 508 550 Kč

10 208 550 Kč

75 619 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...737475...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 121 domů