Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 017 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Högrova 2884/9, Brno - Královo Pole

16 640 000 Kč

79 238 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 108 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Ivančická, Dolní Kounice

14 990 000 Kč

85 170 Kč/m2

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Keblov

8 990 000 Kč

72 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Loket u Dolních Kralovic

9 790 000 Kč

78 320 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Keblov

8 990 000 Kč

71 920 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²

Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²

Horní Stropnice, okres České Budějovice

13 290 000 Kč

10 990 000 Kč

30 528 Kč/m2

Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Na dolích ev. č. 1023, Petrov - Bohuliby

9 599 000 Kč

8 999 000 Kč

71 992 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Mikoláše Alše 647, Pečky

8 970 000 Kč

95 426 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

Dolejší 85, Kosoř

16 500 000 Kč

66 000 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 747 m²Prodej domu 245 m², pozemek 747 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 747 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 747 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 747 m²

Bystročice 225, Bystročice

9 500 000 Kč

9 190 000 Kč

37 510 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Světinský a tým
Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
Realitní makléř: Martin Světinský a tým

Martin Světinský a tým

4.7

Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
1...747576...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 108 domů