Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 024 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 145 m², pozemek 1372 m²Prodej domu 145 m², pozemek 1372 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1372 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1372 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 1372 m²

Žižkova, Nová Bystřice

11 450 000 Kč

78 966 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 164 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²

Šebířov, okres Tábor

11 390 000 Kč

75 933 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²

Hvozdec, okres Brno-venkov

12 990 000 Kč

11 990 000 Kč

77 355 Kč/m2

Prodej domu 238 m²Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²

Prodej domu 238 m²

Medlov, Brno-venkov

11 690 000 Kč

49 118 Kč/m2

Prodej domu 80 m²Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²

Prodej domu 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Husova 284, Planá nad Lužnicí

19 800 000 Kč

39 600 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Klabalská I, Zlín

11 225 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²

Hradecká, Staré Hradiště

7 900 000 Kč

39 500 Kč/m2

Prodej vily 743 m², pozemek 195432 m²Prodej vily 743 m², pozemek 195432 m²
Prodej vily 743 m², pozemek 195432 m²
Prodej vily 743 m², pozemek 195432 m²

Prodej vily 743 m², pozemek 195432 m²

Stranný 44, Stranný

65 000 000 Kč

87 483 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²

Stanislava Lolka, Zábřeh

7 490 000 Kč

49 933 Kč/m2

1...787980...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 164 domů