Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 024 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²

Morkůvky 1, Morkůvky

8 995 000 Kč

7 999 000 Kč

56 730 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 164 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²

7. května, Praha

24 000 000 Kč

138 728 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej domu 127 m², pozemek 790 m²Prodej domu 127 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 790 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 790 m²

Příšov, okres Plzeň-sever

15 490 000 Kč

121 969 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²

Mezi Křižovatkami 23, Dolní Břežany

11 700 000 Kč

9 900 000 Kč

99 000 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²

Opuková, Tuchoměřice

15 500 000 Kč

14 990 000 Kč

110 221 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²

Revoluční 811, Nýřany

12 300 000 Kč

68 333 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 230 m², pozemek 425 m²Prodej domu 230 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 425 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 425 m²

Hradní, Jenštejn

16 500 000 Kč

71 739 Kč/m2

Prodej domu 114 m²Prodej domu 114 m²
Prodej domu 114 m²
Prodej domu 114 m²

Prodej domu 114 m²

Polní, Neratovice

10 363 000 Kč

90 904 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 114 m², pozemek 424 m²Prodej domu 114 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 424 m²

Divišova 986/21, Blansko

10 600 000 Kč

92 982 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²

Slovenská, Teplice

10 300 000 Kč

81 746 Kč/m2

1...777879...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 164 domů