Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

874 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Krupá 86, Krupá

8 900 000 Kč

8 700 000 Kč

46 774 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 528 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

U Křížku 897, Vejprnice

10 590 000 Kč

8 800 000 Kč

57 516 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Vlkošská 838, Vracov

11 135 250 Kč

10 605 000 Kč

34 544 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²

Modletice 123, Modletice

18 720 000 Kč

71 724 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Družstevní 85, Ondřejov

20 000 000 Kč

12 000 000 Kč

51 282 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²

Březová 1455/38, Praha 8 - Kobylisy

15 900 000 Kč

15 250 000 Kč

105 172 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Nazaret, Čáslav

9 900 000 Kč

31 230 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Na Kbeli 412, Úhonice

16 600 000 Kč

16 200 000 Kč

147 273 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Nad Řekou 159, Dalovice - Všeborovice

11 690 000 Kč

10 750 000 Kč

76 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.5

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Čakovická 635, Přezletice

65 000 000 Kč

160 494 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
1...121314...88

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 528 domů