Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

873 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 277 m², pozemek 306 m²

T. G. Masaryka 114, Ústí nad Orlicí

12 900 000 Kč

46 570 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 529 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Tyršova 1735, Lipník nad Bečvou I-Město

11 990 000 Kč

11 700 000 Kč

65 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Slup, okres Znojmo

9 845 000 Kč

8 700 000 Kč

43 500 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²

Jana Patočky 444, Srubec

11 900 000 Kč

11 400 000 Kč

78 621 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Nádražní 594, Bučovice

15 990 000 Kč

10 000 000 Kč

14 577 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²

Velké Karlovice 139, Velké Karlovice

13 900 000 Kč

11 990 000 Kč

21 800 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej domu 180 m², pozemek 3249 m²Prodej domu 180 m², pozemek 3249 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3249 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3249 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 3249 m²

Přísednice 8, Zbiroh

13 490 000 Kč

12 900 000 Kč

71 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²

Bernov ev. č. 49, Nejdek

14 490 000 Kč

62 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.5

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²
Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²

Prodej vily 218 m², pozemek 531 m²

Hornomlýnská 831, Zlín

14 990 000 Kč

13 500 000 Kč

61 927 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Na Hampuši, Střelná, Košťany

8 395 000 Kč

8 000 000 Kč

47 059 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
1...131415...88

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 529 domů