Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

878 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 81 m²Prodej domu 81 m²
Prodej domu 81 m²
Prodej domu 81 m²

Prodej domu 81 m²

123, Křenek

11 400 000 000 Kč

140 740 741 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 529 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²

Ledenická 10, Srubec

11 550 000 Kč

11 400 000 Kč

103 636 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²

Sad míru 1238, Uničov

10 990 000 Kč

60 385 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²

Kruhová, Rybáře, Karlovy Vary

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

67 949 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Na Větrově, Velké Popovice

19 990 000 Kč

19 450 000 Kč

91 315 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Ke Klimentce 2102/20, Praha 5 - Smíchov

29 900 000 Kč

26 500 000 Kč

147 222 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

9 990 000 Kč

8 690 000 Kč

43 450 Kč/m2

Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²

Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²

Šimanov 16, Šimanov

12 490 000 Kč

11 690 000 Kč

24 354 Kč/m2

Prodej domu 228 m²Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²

Prodej domu 228 m²

42, Žižice

20 990 000 Kč

19 490 000 Kč

85 482 Kč/m2

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Ke Hřišti 696, Srubec

17 950 000 Kč

63 652 Kč/m2

1...343536...88

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 529 domů