Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

882 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²

V Podlesí, Chrást

9 695 000 Kč

9 495 000 Kč

115 793 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 533 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²
Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²
Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²

Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²

Na Skokanu, Peruc

16 000 000 Kč

46 512 Kč/m2

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Klášterní, Hejnice

9 750 000 Kč

9 499 000 Kč

13 767 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 567 m²

Hlavní, Přerov

9 500 000 Kč

8 490 000 Kč

42 450 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²

Mastník, okres Třebíč

11 500 000 Kč

10 000 000 Kč

82 645 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Trubín, okres Beroun

61 800 000 Kč

103 000 Kč/m2

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Hybešova, Modřice

16 850 000 Kč

15 500 000 Kč

65 401 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²

Brno, okres Brno-město

19 240 000 Kč

104 565 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice - Drsník, okres Příbram

11 390 000 Kč

10 490 000 Kč

57 322 Kč/m2

Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²

Dolní Česká, Znojmo

16 000 000 Kč

37 296 Kč/m2

1...333435...89

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 533 domů