Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

877 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 773 m²

Týnec nad Sázavou, okres Benešov

11 690 000 Kč

49 957 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 519 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Za Tratí, Hradec nad Moravicí

14 700 000 Kč

74 242 Kč/m2

Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Na Okraji, Prostějov

13 800 000 Kč

13 300 000 Kč

49 813 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 2308 m²

Býkovice 119, Býkovice

15 560 000 Kč

96 646 Kč/m2

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Parmová, Nymburk

35 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Příkopy, Kobeřice

9 990 000 Kč

111 000 Kč/m2

Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²

Brána, Rozdrojovice

11 900 000 Kč

55 349 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²

V Nové Hostivaři, Praha

15 000 000 Kč

168 539 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Nábřežní, Pardubice

14 990 000 Kč

99 272 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Lutín, okres Olomouc

11 600 000 Kč

10 990 000 Kč

88 629 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
1...464748...88

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 519 domů