Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

878 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Nábřežní, Pardubice

14 990 000 Kč

99 272 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 516 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Lutín, okres Olomouc

11 600 000 Kč

10 990 000 Kč

88 629 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Lojovice 4, Velké Popovice

12 490 000 Kč

78 553 Kč/m2

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Brno, okres Brno-město

25 990 000 Kč

45 122 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²

Brdo 35, Stará Paka

12 880 000 Kč

56 000 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2758 m²

Nový Vojířov 15, Nová Bystřice

9 500 000 Kč

31 667 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 1163 m²

V Potocích 110, Černolice

8 490 000 Kč

111 711 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²

Bělotín, okres Přerov

10 500 000 Kč

79 545 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²

Konečná 1917, Pardubice - Zelené Předměstí

9 950 000 Kč

74 254 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
1...474849...88

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 516 domů