Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

870 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²

Doksany 157, Doksany

9 990 000 Kč

120 361 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 516 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 116 m²Prodej domu 116 m²
Prodej domu 116 m²
Prodej domu 116 m²

Prodej domu 116 m²

Sichrovského 506, Praha - Nebušice

12 950 000 Kč

111 638 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²

Vladislav, okres Třebíč

10 250 000 Kč

91 518 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

24 900 000 Kč

99 600 Kč/m2

Prodej domu 179 m²Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²

Prodej domu 179 m²

, Karlovice

13 990 000 Kč

78 156 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová
Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 1735 m²

Podchýšská 113, Praha 12 - Cholupice

25 000 000 Kč

103 306 Kč/m2

Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²

Na Nivách, Jihlava

13 490 000 Kč

76 215 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Hrachov 87, Svatý Jan

11 290 000 Kč

90 320 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Podlešín 42, Podlešín

8 200 000 Kč

47 674 Kč/m2

1...515253...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 516 domů