Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

713 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²

Dalovice, okres Mladá Boleslav

9 490 000 Kč

93 039 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 755 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Ostašov 6, Staňkovice

17 000 000 Kč

113 333 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Na Hradbách 901/6, Liberec I-Staré Město

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²

Kly - Krauzovna, okres Mělník

13 990 000 Kč

69 950 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Litvínovice 145, Litvínovice

12 990 000 Kč

72 167 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²

Prachatická 4, Lhenice

11 500 000 Kč

60 847 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 972 m²

Hamry 144, Hamry

16 900 000 Kč

106 962 Kč/m2

Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²

Šlovice 184, Dobřany

13 500 000 Kč

109 756 Kč/m2

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

K Novému dvoru, Praha

33 000 000 Kč

82 915 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²

Lstiboř 112, Klučov

10 890 000 Kč

80 667 Kč/m2

1...141516...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 755 domů