Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

711 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Topolová 1492, Petřvald

9 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 745 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Kly - Lom, okres Mělník

10 490 000 Kč

52 980 Kč/m2

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Dolina, Oslavany

9 890 000 Kč

93 302 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Hakenova 891, Velké Přílepy

13 990 000 Kč

73 246 Kč/m2

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Zahořany 78, Zahořany

16 490 000 Kč

36 973 Kč/m2

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Žlutava 361, Žlutava

26 500 000 Kč

94 982 Kč/m2

Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²

Dolní Branná 12, Dolní Branná

10 250 000 Kč

45 154 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²

Dalovice, okres Mladá Boleslav

9 490 000 Kč

93 039 Kč/m2

1...131415...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 745 domů