Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

720 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Mařenice 11, Mařenice

12 790 000 Kč

12 399 000 Kč

37 687 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 793 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²

Prostějov, okres Prostějov

9 450 000 Kč

9 100 000 Kč

91 000 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Smrková 1114, Srubec

11 800 000 Kč

92 913 Kč/m2

Prodej domu 238 m²Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²

Prodej domu 238 m²

Borošínská, Brušperk

11 290 000 Kč

47 437 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Bubovická, Bubovice

17 000 000 Kč

73 913 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Zahradní, Senice na Hané

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Na Štěbetce 883, Sušice II

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

48 679 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

18 700 000 Kč

41 556 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 226 m²Prodej domu 156 m², pozemek 226 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 226 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 226 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 226 m²

Karlštejnská, Chýnice

13 700 000 Kč

87 821 Kč/m2

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Hlavní 6, Hvozdná

11 900 000 Kč

38 141 Kč/m2

1...212223...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 793 domů