Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

721 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²

Lipno nad Vltavou 121, Lipno nad Vltavou

20 000 000 Kč

74 074 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 792 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 210 m²Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²

Prodej domu 210 m²

Štěchovice, Praha-západ

18 700 000 Kč

17 700 000 Kč

84 286 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²

Chodská, Rožnov pod Radhoštěm

10 890 000 Kč

68 063 Kč/m2

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Pod Sychrovem II, Praha

29 356 000 Kč

25 990 000 Kč

101 922 Kč/m2

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Praha, okres Praha 4

88 000 000 Kč

79 900 000 Kč

82 202 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Šumná 451, Liberec XXV-Vesec

12 900 000 Kč

11 400 000 Kč

40 714 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²

Svitálka 153, Krásná Hora

23 900 000 Kč

21 500 000 Kč

104 878 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1895 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1895 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1895 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1895 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1895 m²

Horní Kalná 117, Horní Kalná

9 990 000 Kč

83 250 Kč/m2

Prodej domu 480 m², pozemek 932 m²Prodej domu 480 m², pozemek 932 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 932 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 932 m²

Prodej domu 480 m², pozemek 932 m²

Znojmo, okres Znojmo

11 500 000 Kč

23 958 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²

Pražská brána, Mladá Boleslav I

17 500 000 Kč

16 500 000 Kč

111 486 Kč/m2

1...222324...73

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 792 domů