Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

724 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Dobrá Voda u Českých Budějovic, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Pomezní

10 800 000 Kč

46 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 782 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Nad Rybníkem, Kralupy nad Vltavou - Zeměchy

9 500 000 Kč

111 765 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Dudíkova 873/16, Brno - Řečkovice

15 450 000 Kč

80 469 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²

Na skalkách 236, Klecany

13 990 000 Kč

88 544 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²

Na Skalce 192, Jevany

11 990 000 Kč

109 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²

Ke Šmejkalce, Ondřejov

11 950 000 Kč

54 318 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal
Realitní kancelář: Ing. Jaroslav Tykal - realitní makléř QARA
Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal

Ing. Jaroslav Tykal

4.8

Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²

Dulánek, Brno

11 429 000 Kč

136 060 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Vlčetín 15, Žirovnice

12 800 000 Kč

52 245 Kč/m2

Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²

Slovanská, Slavkov u Brna

10 990 000 Kč

48 414 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...333435...73

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 782 domů