Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

724 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Pod Viničkou, Lety

21 950 000 Kč

134 663 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 782 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Přistoupim, okres Kolín

10 600 000 Kč

72 109 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Jubilejní, Brno

11 500 000 Kč

83 942 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Na Veselí 290, Jesenice

15 800 000 Kč

105 333 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

K Letišti, Karlovy Vary

14 000 000 Kč

56 000 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

15 999 900 Kč

67 226 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²

Dobřany, okres Plzeň-jih

9 490 000 Kč

71 894 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Bělomlýnská 394/8, Praha - Čakovice

17 510 000 Kč

110 823 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 625 m²

Libeř 169, Libeř

9 900 000 Kč

101 020 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 978 m²

U Rybníčku 216, Roudné

11 790 000 Kč

119 091 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
1...353637...73

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 782 domů