Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

722 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²
Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Prodej domu 385 m², pozemek 1560 m²

Parmová, Nymburk

35 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 774 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Zelniska 937/11, Ivanovice na Hané

10 990 000 Kč

94 741 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Příkopy, Kobeřice

9 990 000 Kč

111 000 Kč/m2

Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²

Brána, Rozdrojovice

11 900 000 Kč

55 349 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²

V Nové Hostivaři, Praha

15 000 000 Kč

168 539 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Nábřežní, Pardubice

14 990 000 Kč

99 272 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 1130 m²Prodej domu 240 m², pozemek 1130 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 1130 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 1130 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 1130 m²

Pavlišov 99, Náchod

13 590 000 Kč

56 625 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Lutín, okres Olomouc

11 600 000 Kč

10 990 000 Kč

88 629 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Lojovice 4, Velké Popovice

12 490 000 Kč

78 553 Kč/m2

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Brno, okres Brno-město

25 990 000 Kč

45 122 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...373839...73

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 774 domů