Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

720 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Bahno-Příkopy, Frýdek-Místek

12 500 000 Kč

58 411 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 775 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Zelená 123, Mnichovice - Myšlín

16 500 000 Kč

84 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²

Žeranovice 251, Žeranovice

10 900 000 Kč

43 600 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Milíčova, Úvaly

16 800 000 Kč

106 329 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²

Mokré 90, Litvínovice

12 800 000 Kč

83 117 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Beřovice 103, Beřovice

9 790 000 Kč

66 149 Kč/m2

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

B. Martinů 1116/36, Letovice

24 900 000 Kč

75 684 Kč/m2

Prodej domu 76 m²Prodej domu 76 m²
Prodej domu 76 m²
Prodej domu 76 m²

Prodej domu 76 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

127 368 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²

Slezská 396/3, Karlovy Vary - Stará Role

10 600 000 Kč

9 999 999 Kč

55 866 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²
Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²
Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²

Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²

tř. 5. května 500, Včelná

32 600 000 Kč

43 467 Kč/m2

1...383940...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 775 domů