Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

719 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 131 m²

Radniční 345/21, Šumperk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 762 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Brožíkova 1102/31, Krnov - Pod Cvilínem

11 890 000 Kč

41 719 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²

Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²

Kanina, okres Mělník

10 499 999 Kč

27 202 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Dobročovická, Praha

21 500 000 Kč

113 158 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Nerudova 480/13, Říčany

17 900 000 Kč

107 831 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²

Svobodova 423/23, Karlovy Vary - Stará Role

9 030 000 Kč

90 300 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Višňová 19, Višňová

15 550 000 Kč

44 429 Kč/m2

Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²

Čajkovského 2510/70, Ústí nad Labem-centrum

9 990 000 Kč

38 872 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²

Stonařov, okres Jihlava

10 490 000 Kč

80 692 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Za Dvorem 520, Horoměřice

19 890 000 Kč

76 500 Kč/m2

1...394041...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 762 domů