Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

713 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 145 m², pozemek 1372 m²Prodej domu 145 m², pozemek 1372 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1372 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1372 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 1372 m²

Žižkova, Nová Bystřice

11 450 000 Kč

78 966 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 755 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²

Šebířov, okres Tábor

11 390 000 Kč

75 933 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²

Hvozdec, okres Brno-venkov

12 990 000 Kč

11 990 000 Kč

77 355 Kč/m2

Prodej domu 238 m²Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²

Prodej domu 238 m²

Medlov, Brno-venkov

11 690 000 Kč

49 118 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Husova 284, Planá nad Lužnicí

19 800 000 Kč

39 600 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Klabalská I, Zlín

11 225 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej vily 743 m², pozemek 195432 m²Prodej vily 743 m², pozemek 195432 m²
Prodej vily 743 m², pozemek 195432 m²
Prodej vily 743 m², pozemek 195432 m²

Prodej vily 743 m², pozemek 195432 m²

Stranný 44, Stranný

65 000 000 Kč

87 483 Kč/m2

Prodej domu 81 m²Prodej domu 81 m²
Prodej domu 81 m²
Prodej domu 81 m²

Prodej domu 81 m²

123, Křenek

12 750 000 Kč

11 990 000 Kč

148 025 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²

Lipová 929, Valtice

10 499 000 Kč

45 648 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²

Strkovská 29, Planá nad Lužnicí - Strkov

10 994 000 Kč

50 898 Kč/m2

1...555657...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 755 domů