Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

708 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²

Prodej domu 335 m², pozemek 1147 m²

Vojtěšská 588, Libiš

15 599 000 Kč

46 564 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 738 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 366 m², pozemek 920 m²Prodej domu 366 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 920 m²

Prodej domu 366 m², pozemek 920 m²

Jitkov, okres Havlíčkův Brod

10 400 000 Kč

28 415 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²

Strážkovice, okres České Budějovice

10 490 000 Kč

60 287 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Libeř, okres Praha-západ

19 990 000 Kč

47 035 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²

Školní, Uherský Ostroh

9 850 000 Kč

29 848 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²

U trati 117, Tišice

14 800 000 Kč

75 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Stříbrná Skalice, okres Praha-východ

14 000 000 Kč

13 000 000 Kč

59 091 Kč/m2

Prodej domu 405 m², pozemek 580 m²Prodej domu 405 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 580 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 580 m²

Třešňová 1739, Kadaň

14 900 000 Kč

36 790 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Prodej domu 670 m², pozemek 1786 m²Prodej domu 670 m², pozemek 1786 m²
Prodej domu 670 m², pozemek 1786 m²
Prodej domu 670 m², pozemek 1786 m²

Prodej domu 670 m², pozemek 1786 m²

Senkov 17, Zbrašín

11 800 000 Kč

11 400 000 Kč

17 015 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 142 m², pozemek 277 m²Prodej domu 142 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 277 m²

Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště

11 950 000 Kč

10 490 000 Kč

73 873 Kč/m2

1...575859...71

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 738 domů