Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

705 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Vladislavova 1130, Chýně

20 990 000 Kč

72 379 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 735 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²

Řičákova 1445, Přeštice

12 990 000 Kč

12 690 000 Kč

78 820 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Okružní, Minice, Kralupy nad Vltavou

16 490 000 Kč

15 990 000 Kč

109 521 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²

Petra Fastra 1107/8, Říčany

18 900 000 Kč

121 154 Kč/m2

Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²

Albrechtice v Jizerských horách 381, Albrechtice v Jizerských horách

35 000 000 Kč

119 454 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Donovalská 471/6, Praha 11 - Chodov

14 495 000 Kč

120 792 Kč/m2

Prodej domu 364 m², pozemek 1261 m²Prodej domu 364 m², pozemek 1261 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 1261 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 1261 m²

Prodej domu 364 m², pozemek 1261 m²

Javorská 208, Votice

16 785 000 Kč

14 975 000 Kč

41 140 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²

Polní 785, Líně

12 999 990 Kč

12 490 000 Kč

120 096 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1005 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1005 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1005 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1005 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1005 m²

Velký Újezd, Chorušice

13 850 000 Kč

11 990 000 Kč

92 231 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

9 700 000 Kč

48 990 Kč/m2

1...585960...71

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 735 domů