Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Čepřovice 6, Čepřovice

4 390 000 Kč

59 324 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 143 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²

V Hliníku 171, Dolní Bukovsko

4 300 000 Kč

25 146 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²

Sepekov, okres Písek

4 400 000 Kč

3 990 000 Kč

27 143 Kč/m2

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Petra Voka 163/6, Soběslav I

7 480 000 Kč

4 500 000 Kč

11 084 Kč/m2

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Žďár, Žďár

3 250 000 Kč

3 100 000 Kč

5 496 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Zdíkov 189, Zdíkov

4 990 000 Kč

4 470 000 Kč

49 667 Kč/m2

Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²

Volyňská 112, Strakonice - Přední Ptákovice

4 400 000 Kč

4 200 000 Kč

80 769 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Na Dražkách 72, Strunkovice nad Blanicí

3 390 000 Kč

3 150 000 Kč

31 500 Kč/m2

Prodej domu 71 m²Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²

Prodej domu 71 m²

Veselská, Týn nad Vltavou

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

49 296 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Ortvínovice, Zvíkov

3 500 000 Kč

38 043 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 143 domů