Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Olbramov 59, Horní Stropnice

4 900 000 Kč

33 108 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 143 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 655 m²

Nevězice, okres Písek

4 690 000 Kč

25 912 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

32 250 Kč/m2

Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²

Olešnice 240, Olešnice

3 190 000 Kč

43 108 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Budislav 69, Budislav

4 250 000 Kč

36 638 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Na Dražkách 125, Strunkovice nad Blanicí

3 050 000 Kč

29 327 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Malé náměstí 73, Jistebnice

3 620 000 Kč

20 337 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²

Nový Vojířov 10, Nová Bystřice

4 750 000 Kč

3 990 000 Kč

38 738 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²

Třebelice 23, Malšice

4 845 000 Kč

35 625 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²

V Hliníku 185, Dolní Bukovsko

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

49 200 Kč/m2

12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 143 domů