Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Strašice 41, Strašice

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 143 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²

Horní Skrýchov, okres Jindřichův Hradec

5 775 000 Kč

4 990 000 Kč

92 407 Kč/m2

Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²

Údolská 149, Nové Hrady

3 650 000 Kč

15 801 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²

Svinky 22, Vlastiboř

3 499 000 Kč

3 299 000 Kč

18 328 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 1109 m²

Kraselov 28, Kraselov

3 990 000 Kč

72 545 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Polná na Šumavě, Český Krumlov

4 690 000 Kč

3 990 000 Kč

36 273 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²

Radonice 36, Dolní Bukovsko

4 850 000 Kč

30 313 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Klenovice 40, Klenovice

5 500 000 Kč

4 700 000 Kč

48 454 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Dolní Slověnice 11, Lišov

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Benešov nad Černou, okres Český Krumlov

3 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 143 domů