Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 82 m²Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²

Prodej domu 82 m²

, Želeč

8 900 000 Kč

108 537 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²

Svatý Jan nad Malší, okres České Budějovice

9 990 000 Kč

76 260 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Žíšov 57, Žíšov

6 990 000 Kč

56 829 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²

Lipí, Lipí

8 990 000 Kč

6 790 000 Kč

63 458 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²

Sibiřská 343, Jindřichův Hradec III

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

41 813 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 3532 m²

Nová Olešná 14, Nová Olešná

10 490 000 Kč

7 990 000 Kč

89 775 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Lužnice 202, Lužnice

9 750 000 Kč

36 654 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Brašovská ulička 250, Týn nad Vltavou

6 999 000 Kč

47 612 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²

Školní 59, Nová Včelnice

6 980 000 Kč

43 354 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 130 m²Prodej domu 198 m², pozemek 130 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 130 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 130 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 130 m²

Rožmberk nad Vltavou 4, Rožmberk nad Vltavou

6 250 000 Kč

5 499 000 Kč

27 773 Kč/m2

123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů