Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3642 m²

Vícemil 8, Vícemil

9 850 000 Kč

49 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²

Stará cesta 597, Jindřichův Hradec II

7 985 000 Kč

53 233 Kč/m2

Prodej domu 140.51 m²Prodej domu 140.51 m²
Prodej domu 140.51 m²
Prodej domu 140.51 m²

Prodej domu 140.51 m²

České Velenice

7 250 000 Kč

51 598 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²

Cerhonice, okres Písek

8 990 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²

Komenského 483, České Velenice

10 300 000 Kč

9 990 000 Kč

22 200 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²

Pastviny, České Velenice

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

32 955 Kč/m2

Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²

Máchova 606, Strakonice I

6 900 000 Kč

27 823 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²

Frymburk, okres Český Krumlov

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

98 854 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²

Chlumecká 188, Stráž nad Nežárkou

9 990 000 Kč

11 100 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²

Kyselov 1, Vyšší Brod - Dolní Jílovice

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

15 625 Kč/m2

1234...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů