Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

92 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Kulířov, okres Blansko

5 210 000 Kč

4 140 000 Kč

34 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 262 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²

Kravsko, okres Znojmo

3 354 880 Kč

30 224 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Sklepní, Hrabětice

2 690 000 Kč

27 172 Kč/m2

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Deštná, okres Blansko

3 990 000 Kč

25 414 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Hevlín, okres Znojmo

4 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Hevlín, okres Znojmo

4 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Erbenova, Znojmo

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

63 974 Kč/m2

Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²

Prodej domu 310 m², pozemek 563 m²

Bohuslavice 4215, Kyjov

4 750 000 Kč

4 500 000 Kč

14 516 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Újezd u Tišnova 23, Újezd u Tišnova

2 600 000 Kč

2 320 000 Kč

38 667 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²

Bohutice, okres Znojmo

5 190 000 Kč

4 990 000 Kč

71 286 Kč/m2

1234...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 262 domů