Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

92 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Hevlín 220, Hevlín

1 990 000 Kč

22 111 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 263 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Křečkovská 49/74, Vyškov - Křečkovice

4 500 000 Kč

3 490 000 Kč

47 162 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²

Žerotice 23, Žerotice

3 495 000 Kč

47 877 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Šanovská, Hrabětice

3 181 500 Kč

28 923 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Zelnice, Velké Pavlovice

2 800 000 Kč

17 722 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Lačňák
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Marek Lačňák

Marek Lačňák

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 366 m²

Rovečínská 421, Olešnice

4 650 000 Kč

31 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

13, Ivanovice na Hané

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

49, Vyškov

2 490 000 Kč

26 211 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Bořetice, okres Břeclav

2 490 000 Kč

17 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Šumná 185, Šumná

2 990 000 Kč

2 840 000 Kč

17 640 Kč/m2

1...78910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 263 domů