Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

638 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²

Východní 94, Cerhenice

2 200 000 Kč

45 833 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 843 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²

Svobodova 422/21, Karlovy Vary - Stará Role

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

41 196 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²

Bežerovice 13, Sudoměřice u Bechyně

2 999 000 Kč

22 051 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Míčov 63, Míčov-Sušice

4 300 000 Kč

30 935 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²

Kněžice - Víska, okres Jihlava

3 700 000 Kč

54 412 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Záhorovice 159, Záhorovice

2 950 000 Kč

2 750 000 Kč

29 570 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²
Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²
Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²

Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²

Loza 46, Loza

3 090 000 Kč

3 593 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²

Smolnice 66, Smolnice

2 600 000 Kč

2 400 000 Kč

48 980 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Zíková
Realitní kancelář: ALZI Reality
Realitní makléř: Alena Zíková

Alena Zíková

Realitní kancelář: ALZI Reality
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Přátelství, Šitbořice

2 490 000 Kč

46 981 Kč/m2

1...383940...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 843 domů