Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

376 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 215 m²

5. května 403, Kryry

3 300 000 Kč

3 100 000 Kč

26 496 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 748 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Višňové 176, Višňové

3 990 000 Kč

3 190 000 Kč

12 461 Kč/m2

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Žďár, Žďár

3 250 000 Kč

3 100 000 Kč

5 496 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Rýmařov, okres Bruntál

5 599 000 Kč

4 790 000 Kč

31 933 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Pačlavice, okres Kroměříž

4 390 000 Kč

29 267 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 495 000 Kč

33 286 Kč/m2

Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²

Mnichov 4, Vrbno pod Pradědem

3 999 000 Kč

3 800 000 Kč

30 894 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Na Valech, Jáchymov

5 250 000 Kč

4 950 000 Kč

24 750 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1031 m²

Osek nad Bečvou, okres Přerov

4 490 000 Kč

3 999 000 Kč

31 992 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²

Jabloňová, Valeč

4 150 000 Kč

3 590 000 Kč

22 438 Kč/m2

1...151617...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 748 domů