Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

376 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hlavní, Šakvice

3 300 000 Kč

16 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 749 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Zdíkov 189, Zdíkov

4 990 000 Kč

4 470 000 Kč

49 667 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Loučka, okres Zlín

3 890 000 Kč

19 450 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Průjezdní 1236/14, Horní Suchá

4 875 000 Kč

4 495 000 Kč

25 686 Kč/m2

Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²

Volyňská 112, Strakonice - Přední Ptákovice

4 400 000 Kč

4 200 000 Kč

80 769 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Tyršova, Hulín

4 300 000 Kč

3 700 000 Kč

18 500 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Na Dražkách 72, Strunkovice nad Blanicí

3 390 000 Kč

3 150 000 Kč

31 500 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Rynartice 88, Jetřichovice

4 750 000 Kč

32 534 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²

Počátky, okres Pelhřimov

3 590 000 Kč

42 235 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²

Nová Cerekev 210, Nová Cerekev

5 475 000 Kč

4 875 000 Kč

36 932 Kč/m2

1...161718...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 749 domů