Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

86 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Topolová 1492, Petřvald

9 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 666 m²Prodej domu, pozemek 666 m²
Prodej domu, pozemek 666 m²
Prodej domu, pozemek 666 m²

Prodej domu, pozemek 666 m²

Sportovců, Hať, Hať

5 690 000 Kč

Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²

Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál

7 990 000 Kč

57 071 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Za Humny 80/1, Brumovice

7 490 000 Kč

40 053 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²

Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín

7 500 000 Kč

7 000 000 Kč

63 636 Kč/m2

Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²

Široká Niva 67, Široká Niva

5 900 000 Kč

26 941 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²

Bystřice, okres Frýdek-Místek

7 900 000 Kč

35 909 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Hornosušská, Havířov

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

41 333 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Libhošť 178, Libhošť

8 490 000 Kč

7 490 000 Kč

80 538 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

8 990 000 Kč

37 149 Kč/m2

1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 domů