Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

31 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²

Široký Brod 85, Mikulovice

2 990 000 Kč

1 999 000 Kč

7 688 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 139 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 1475 m²Prodej domu, pozemek 1475 m²
Prodej domu, pozemek 1475 m²
Prodej domu, pozemek 1475 m²

Prodej domu, pozemek 1475 m²

Adolfovice, Bělá pod Pradědem

2 100 000 Kč

Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²

Podolí, okres Přerov

2 500 000 Kč

2 250 000 Kč

10 227 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Ivaň 10, Ivaň

1 300 000 Kč

6 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Dřevnovice, okres Prostějov

1 551 000 Kč

23 149 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²

Rejhotice 116, Loučná nad Desnou

2 490 000 Kč

12 450 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Police, okres Šumperk

2 520 000 Kč

42 000 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 704 m²

Horní Újezd 114, Horní Újezd

1 700 000 Kč

17 172 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Jakubovice, okres Šumperk

2 500 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Brodek u Konice, okres Prostějov

2 678 000 Kč

7 238 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 139 domů