Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

41 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²

Fučíkova, Chrast, Chrast

4 850 000 Kč

4 500 000 Kč

27 950 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 202 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Unerázka 11, Bezděčí u Trnávky

1 710 000 Kč

1 525 000 Kč

12 008 Kč/m2

Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 487 m²

Dolní Hedeč 53, Králíky

1 990 000 Kč

1 690 000 Kč

20 864 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²

Marxova, Moravská Třebová

3 200 000 Kč

2 800 000 Kč

19 310 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²

Rosice, okres Chrudim

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

11 345 Kč/m2

Prodej domu 155 m², pozemek 289 m²Prodej domu 155 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 289 m²

Havlíčkova 669, Ústí nad Orlicí

4 725 000 Kč

3 995 000 Kč

25 774 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²

Lubník

2 300 000 Kč

1 795 000 Kč

10 559 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²

Chrastavec 40, Chrastavec

2 300 000 Kč

1 590 000 Kč

19 875 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²
Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²
Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²

Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²

Vendolí 219, Vendolí

2 999 000 Kč

9 769 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²

Lanškrounská 576/33, Svitavy - Předměstí

2 799 000 Kč

2 130 000 Kč

14 200 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 202 domů