Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

20 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²

Městečko Trnávka, okres Svitavy

3 999 000 Kč

26 660 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 113 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Míčov 63, Míčov-Sušice

4 300 000 Kč

30 935 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²

Platěnice 27, Moravany

4 500 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²

Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²

Kojice 31, Kojice

4 299 031 Kč

10 359 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²

Vilibalda Svobody, Skuteč

3 380 000 Kč

41 220 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²

Hnátnice 278, Hnátnice

4 160 000 Kč

50 732 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 707 m²

Fučíkova, Chrast, Chrast

4 850 000 Kč

4 500 000 Kč

27 950 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²

Rosice, okres Chrudim

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

11 345 Kč/m2

Prodej domu 155 m², pozemek 289 m²Prodej domu 155 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 289 m²

Havlíčkova 669, Ústí nad Orlicí

4 725 000 Kč

3 995 000 Kč

25 774 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 55 m², pozemek 2260 m²Prodej domu 55 m², pozemek 2260 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 2260 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 2260 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 2260 m²

Morašice, okres Svitavy

5 300 000 Kč

4 650 000 Kč

84 545 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 113 domů